Login

Забули свій пароль?
Don't have an account? Sign Up
Обговорили критичний стан заборгованості зарплат працівникам ДП "Львіввугілля"

Обговорили критичний стан заборгованості зарплат працівникам ДП “Львіввугілля”

Відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи Міністерства економіки України з питань погашення заборгованості із заробітної плати в режимі онлайн.

Під час засідання обговорили стан та перспективи погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах в установах і організаціях, які розміщуються на території Львівської області, та заходи щодо врегулювання проблем заборгованості, зокрема, на державному підприємстві “Львіввугілля”.

Від профспілок Львівщини участь взяли голова Об’єднання профспілок Роман Дацько і голова теркому вугільників Степан Ярема. Також виступив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

У виступах наголошено на критичному стані заборгованості з виплати зарплати працівникам ДП “Львіввугіля”. За 4 місяці сума боргу становить понад 450 млн грн!!! Вимагаємо негайного втручання усіх гілок влади щодо оперативного погашення боргів, в іншому разі попередили про проведення акцій непокори, перекриття доріг та інших законних методів боротьби із таким неприпустимим станом речей!

Окрім цього, голова ОПЛ Роман Дацько звернувся до ФПУ щодо включення питання про критичний стан з погашення зарплати по Львівському протезному заводу у розмірі 14 млн грн, а також санаторію “Шкло” у розмірі 9 млн грн до наступного засідання Міжвідомчої робочої групи Мінекономіки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*