Login

Забули свій пароль?
Don't have an account? Sign Up
Два медзаклади Львівщини отримали 8 тонн медичної гуманітарної допомоги від діаспори з США

Два медзаклади Львівщини отримали 8 тонн медичної гуманітарної допомоги від діаспори з США

4 липня на території Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи відбулася передача гуманітарного вантажу наданого українською громадою США за підтримки донорів та партнерів у Північній Америці та Європі. Частину допомоги також передали КНП ЛОР “Клінічний центр дитячої медицини” (“Охматдит”).

Гуманітарний медичний вантаж наданий Міжнародним Благодійним Фондом “Підтримка Лікарень України” (США) у співпраці з Об’єднанням профспілок Львівщини, МБФ “Сприяння Розвитку Медицини” (Київ) та НО “Проджект Кюр” (США) для надання медичної допомоги мешканцям Львівщини та тимчасово переміщеним особам.

Підчас офіційної передачі гуманітарного вантажу відбулася прес-підхід за участі голови Об’єднання профспілок Львівщини Романа Дацька, генерального директора Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи Максима Прикупенка, директора КНП ЛОР “Клінічний центр дитячої медицини” (Охматдит) Богдана Мальованого та голови Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Юрія Білого. Відео прямої трансляції можна поглянути тут (натисніть на виділений текст)

Фотозвіт з місця події (натисніть на виділений текст)

Коштовна гуманітарна медична допомога була завантажена у травні в місті Денвер, штат Колорадо, США. Загалом передано більше 8 тонн медичного гуманітарного вантажу. Найцінніші предмети, на додаток до сотень інших медичних засобів, включають:

 • Монітори життєвих показників пацієнтів – дозволяють постійно стежити за основними показниками здоров’я, забезпечуючи швидке медичне реагування.
 • Ліжка для інтенсивної терапії – необхідні для критичного догляду, забезпечують розширену підтримку для найуразливіших пацієнтів.
 • Інфузійні насоси – необхідні для точного введення медикаментів, покращуючи догляд за пацієнтами та їхнє одужання.
 • Дефібрилятори – ключові для екстреної серцевої допомоги, рятують життя під час серцевих нападів.
 • Кисневі концентратори – важливі для підтримки подачі кисню, особливо для тих, хто має труднощі з диханням.
 • Портативні вентилятори – життєво необхідні для респіраторної підтримки, важливі для пацієнтів із серйозними респіраторними захворюваннями.
 • Набори хірургічних інструментів – надають необхідні інструменти для різних хірургічних процедур, забезпечуючи готовність до будь-якої медичної ситуації.
 • Автоклави – необхідні для стерилізації медичного обладнання, забезпечуючи стерильне середовище для запобігання інфекціям.
 • CPAP-апарати – важливі для пацієнтів з апное сну або іншими респіраторними проблемами, покращують їхню якість життя.
 • Ларингоскопи – необхідні для інтубації та управління дихальними шляхами, важливі в екстрених та хірургічних умовах.
 • та багато іншого.

Завантаження вантажу у США:

 • Відео (натисніть на виділений текст):
 • Фото 1 (натисніть на виділений текст)
 • Фото 2 (натисніть на виділений текст) 

Медіа можуть вокористовувати відео і фото. Для нередагованого відео, медіа можуть зробити запит на info@uahospitals.org (копія vdubil@uahospitals.org )

Міжнародний Благодійний Фонд «Підтримка Лікарень України» («Support Hospitals in Ukraine Foundation», США) був започаткований влітку 2014 року, під час вторгнення pф на Донбас та анексії Криму, з метою надання медичної гуманітарної допомоги лікарням України. За час існування гуманітарної ініціативи гуманітарний медичний вантаж (медичне обладнання та тактична медицина) загальною вартістю $7.1 млн було передано безкоштовно лікарням у різних регіонах України, а також ЗСУ та Нацональній Гвардії

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*