Login

Забули свій пароль?
Don't have an account? Sign Up
У Вірменії відбувається семінар-тренінг МОП за участі представників України

У Вірменії відбувається семінар-тренінг Міжнародної Організації Праці за участі представників України

В столиці Вірменії Єревані 10-12 липня проходить семінар-тренінг Міжнародної Організації Праці щодо проблемних питань неформальної зайнятості.

В роботі семінару беруть участь представники МОП: керівник департаменту Східної Європи і Центральної Азії (АКТРАВ) Сергіус Гловацкас, головний спеціаліст Гоча Александрія, технічний спеціаліст Міхаель Ватт, виконавчий секретар Панєвропейської Регіональної Ради Міжнародної Конфедерації Профспілок Антон Лєпік, представник Глобального об‘єднання профспілок ЮНІ Геідре Лелите, голова Конфедерації профспілок Вірменії Єлена Манасерян, а також представники профспілок та об‘єднань Вірменії, Грузії, Казахстану, Молдови, Таджикистану, Узбекистану та України.

На заході Україну представляють заступник голови Федерації профспілок України Євген Драп‘ятий, голова Об‘єднання профспілок Львівщини Роман Дацько та представники Конфедерації вільних профспілок: заступник голови КВПУ Яна Щербинська і голова первинної організації профспілки залізничників Людмила Юрченко.

Під час семінару-тренінгу доповідачі та учасники окреслили перелік важливих питань у неформальних трудових відносинах, з якими стикаються більшість працюючих у світі. Також обмінялись досвідом реальних ситуацій в середовищі самозайнятих працівників в кожній з 7-ми країн-учасниць та в міжнародному масштабі.

Окрім цього, розглянули перспективи подальшого розвитку профспілкового руху, адаптації та удосконалення профспілкового органайзингу в умовах подальшої глобалізації, розвитку нових технологій, цифровізації та зеленої економіки. Позаяк 49% членів профспілок працюють у неформальному секторі, з них 22% в промисловості і 27% у сільському господарстві. Тому підсумком роботи цього і наступних семінарів-тренінгів протягом 2024-25 років має стати проект Рекомендацій або Конвенції МОП, які регламентуватимуть умови гідної організації праці працівників неформального сектору.

Важливо, представники ФПУ надали ґрунтовну презентацію про роботу українських профспілок в умовах російсько-української війни, про злочини рф проти України, факти геноциду українців, вбивства мирних громадян, в т.ч. дітей, внаслідок бомбардувань та ракетних обстрілів!

Подано пропозиції-звернення щодо глобального засудження та повної ізоляції росії у міжнародних відносинах. А ще залучення усіх міжнародних партнерів до допомоги для перемоги України у війні та економічному відродженні.

 

У Вірменії відбувається семінар-тренінг МОП за участі представників України 2

У Вірменії відбувається семінар-тренінг МОП за участі представників України 3

У Вірменії відбувається семінар-тренінг МОП за участі представників України 4

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*