Login

Забули свій пароль?
Don't have an account? Sign Up
На Львівщині відбулася робоча зустріч голови ЦК Профспілки працівників лісового господарства України Володимира Ткачука з профспілковим активом лісівників Львівщини та Івано-Франківщини

На Львівщину завітав голова ЦК Профспілки працівників лісового господарства України

На Львівщині відбулася робоча зустріч голови ЦК Профспілки працівників лісового господарства України Володимира Ткачука з профспілковим активом лісівників Львівщини та Івано-Франківщини.

Голова галузевої Профспілки здійснив робочі поїздки до філій «Радехівське лісомисливське господарство» та «Львівське лісове господарство» державного підприємства «Ліси України», зустрівся з профспілковим активом та керівництвом цих філій.

Також відбулася розширена нарада з головами первинних профспілкових організацій філій лісових господарств Львівської та Івано-Франківської областей.

У засіданні взяли участь голова Об’єднання профспілок Львівщини Роман Дацько та начальник Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

Були обговорені важливі проблемні питання функціонування лісової галузі в умовах війни, питання соціального захисту лісівників та роль галузевої профспілки в цих процесах.

На завершення керівник вручив Почесні грамоти ЦК Профспілки кращим профактивістам.

 

На Львівщині відбулася робоча зустріч голови ЦК Профспілки працівників лісового господарства України Володимира Ткачука з профспілковим активом лісівників Львівщини та Івано-Франківщини 2

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*