Login

Забули свій пароль?
Don't have an account? Sign Up
Львівській обласній організації профспілки працівників соціальної сфери України 20 років

Львівській обласній організації профспілки працівників соціальної сфери України 20 років

Привітання з нагоди ювілею від Голови Львівської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України Марії ГНАТІВ:

Шановні спілчани!

На початку ХІХ століття, а саме 6 листопада 1817 року на Східній Галичині у Львові у приватній друкарні німецького поліграфіста Піллера була створена Професійна організація «Стоваришування взаємної допомоги членів друкарської справи», яка головною метою свого існування поставила проблему соціального захисту друкарів. Саме із створення цієї першої професійної спілки розпочав свій шлях профспілковий рух в Східній Європі.

Якщо профспілковий рух в Україні має досить солідний вік – 207 років, то наша галузева профспілка, яка була створена 14 травня 2004 року зовсім юна – всього 20 років, але це не завадило їй зайняти достойне місце серед більш поважних за віком галузевих профспілок.

Розуміти людей праці, відчувати їх біль, радіти чужому щастю – це професійна формула спеціалістів соціальної сфери.
Минуле двадцятиріччя було насичене подіями та напруженою працею. Як в кожній галузі у нас є свої досягнення, є свої проблеми. Але ми з оптимізмом дивимось у майбутнє.

Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Низький вам уклін, шановні спілчани, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Надії вам і віри у Перемогу, натхненної праці задля розквіту України!

_______________________________________________________________________________
Привітання голови Профспілка працівників соціальної сфери України Володимира Тьоткіна 

 

Привітання голови Профспілка працівників соціальної сфери України Володимира Тьоткіна

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*